Beauty

Hourglass Ambient® Strobe Lighting Blush Palette

dsc_0012Hourglass’ın temeldeki Ambient Lighting pudraları ile allık pigmentleri karıştırılarak oluşturulan allık serisine ek olarak marka aydınlatıcı pudraları olan Ambient Strobe Lighting pudraları ile de sınırlı sayıda bir allık paleti piyasaya sürdü. Bu da ışıltılı ve parlak bir allık formülü demek. Kalıcı koleksiyonundaki allıkları da zaten çok mat değildi. Çok oturaklı ve çok boyutlu bir ışıkları var. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Yapıları hemen hemen aynı. Photoluminescent teknolojisi kullanılarak üretilen allıklar piyasada en sevdiğim allık formülünü oluşturuyor. Bu yüzden Marka yeni bir allık formülü çıkarırsa bana da denemek düşüyor elbette. Paletteki iki renk de yeni renk üstelik. (Incandescent Electra, Brilliant Nude, Euphoric Fusion)

dsc_0016

dsc_0017

Yakın çekim fotoğrafta görmenizi istedim. Umarım anlaşılabiliyordur. Durduğu yerde çok simli ve hiç klas durmuyor ışıltısı. Hourglass’ın sadeliğine yakışmıyor bile diyebilirsiniz. Ancak uygulandığında cilt üzerinde o simler homojen bir şekilde dağılıyor ve kayboluyor. Geriye kalan ise yoğun ama doğal duran bir ışıltı ve aydınlık. Belki bazen fazla yoğun. Onun dışında kalıcılığında ya da pigmentasyonunda hiçbir sıkıntı yok. Pigmentasyonu hafif bir el bile gerektiriyor diyelim. Uygulanması da her zamanki gibi rüya gibi. Kullanıcıların şikayet ettiği tek konu yeni renklerdeki pigment girdaplarının yeteri kadar olmaması yönünde. Ben de bu konuda biraz muzdaribim. Pigmentinin az olduğu yerleri bazen aydınlatıcı olarak kullanıyorum. Ama şikayetçi değilim. Rengini NC20 – 25 tenimde olması gerektiği kadar veriyor, belli ediyor.

dsc_0024

Hem aydınlatıcı hem allık görevi gören pudraların elmacık kemikleriniz ve yanağınız üzerinde iz bırakmadan 8 saate kadar rengini korumasını istiyorsanız, sizleri Hourglass’a yönlendiriyorum.
Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.

 

 

 

 

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s