Beauty

NARS Laguna Liquid Bronzer

DSC_0005NARS’ın kült klasik Laguna bronzerının bu yaz markanın Tahiti Bronze koleksiyonu için likit versiyonu piyasaya sürüldü. Ben pudra versiyonunun büyük bir hayranıyımdır. Gramajı, pigmentasyonu, kalıcılığı ve özellikle rengi ile piyasadaki bronzlaştırma ürünleri arasında başı çekiyor bence. Yaz mevsiminde de genellikle krem ya da likit ürünleri tercih ediyorum. Cilt üzerinde her zaman daha doğal durduklarına ve hafif hissettirdiklerine şüphe yok. Hiçbir zaman çok ürün uygulamış hissiyatı olmuyor. Bu yüzden umarım NARS bu ürünü kalıcı koleksiyonuna taşır.

DSC_0004
Öncelikle ürünün gramajı likit bir bronzer için oldukça cömert. 30ml. Nars ürünü çok yönlü, hafif, kontür ya da bronzlaştırmak için kullanılacak bir ürün olarak tanımlamış. Ben kontür için kullanacağımı düşünmüyorum. Gördüğüm kadarıyla hafif bir altın parlaklık barındırıyor içinde. Ten makyaj ürününüz ile karıştırabilir, rengini koyulaştırmak ya da sıcaklık katmak için ya da kendi başına da genel olarak güneş olmadan yanmak adına uygulayabiliyorsunuz. Tavsiye edilen uygulama şekli: parmaklar ile, güneşin normalde yüze vuracağı yüksek bölgelere uygulamak. Ürün gerçekten çok kolay dağıtılıyor. Kusursuz bir şekilde uygulanıyor. Hata payı çok az. Cilt ile bütünleşmesi de bir o kadar iyi. İstenilen yogunluk için de katlar halinde uygulanmaya müsait.

DSC_0008

Yapısı çok ince ve akışkan. Başka ürünler ile karıştırılmayı kolay hale getiren cinsten. Kesinlikle yapış yapış değil. Rengi de orjinal Laguna ile aynı. Cilt üzerinde kalma süresi de uygulama metodunuza göre değişecektir ancak en az 7 saat gözle görülür bir solma olmadan varlığını koruyor.  Bence piyasada yenilikçi, güzel ve gerçekten kullanımı kolay, çok yönlü bir ürün. Bir likit üründen beklediğim herşeye sahip. Bronzer arayışı içinde olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle ıslak bitişli yaz makyajlarını sevenlere.
Sevgiler.

 

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s