Beauty

Anastasia Beverly Hills Contour Kit

DSC_0007 (2)

DSC_0024Anastasia Beverly Hills için bu yazıda bir değişiklik yapıp, kaş ürünleri dışında bir ürününü inceleyeceğim. Palet – Light to Medium – içerisinde 3 aydınlatma ve 3 kontürleme olmak üzere toplamda 6 renk pudra bulunuyor. Üst sıra, soldan sağa: Vanilla, Banana ve Sand. Alt sıra, soldan sağa: Java, Fawn ve Havana. Bütün renkler – Sand hariç – mat. Her cilt tonuna uygun renkler barındıran paletteki pudralardan en sevdiğim Banana ve Fawn oluyor. Özellikle Banana renginin sarı alt tonu sayesinde kırmızılık örtmekte üstüne yok ve göz altı kapatıcısını sabitlemek icin tek kelimeyle muhtesem! Çok açık tenliler için güzel bir gölge oluşturan Fawn ise cilt üzerinde oldukca dogal duruyor. Orta kategoriye giren cilt tonu sahipleri Java’ya, koyu cilt sahipleri ise Havana’ya bayılacaktır.

DSC_0021Her bir pudra magnetik bir zemine sahip, isterseniz yerinden çıkarıp başka bir yerde kullanabilir ya da biten pudrayı paleti yeniden satın almadan – refill – yerine koyabilirsiniz. Palet de kalın karton ve magnetik bir kapaga sahip. Seyahat icin ideal ve yapabilecekleriniz sınırsız. Pudraların pigmentasyonu yerinde. Dağıtılmaları da bir o kadar kolay. Yapıları oldukca yumusak. Özellikle koyu renkler fazla yumuşak, biraz dökülme oluyor. Özellikle fırça kullanırken palet biraz pislenebiliyor. Bu da sevmedigim bir özelligi oldu. Uçuşkan oldukları için yüze uygulamadan önce mutlaka fazlasını alıyorum. Marka aynı zamanda hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Etiket fiyatını da biraz matematik yaptıktan sonra makul buluyorum. Benefit’in meşhur bronzerının 8 gr ürün içerdiğini düşünürsek, bu palet, her biri 3,3 gr olmak üzere toplamda 19,8 gr ürün içeriyor. Neredeyse yarı fiyatına 3 adet bronzer almıs oluyorsunuz. Tek sıkıntı bu ürünü size getirecek birini bulmak. Çok yönlü bir palet oldugunu ve büyüyen bir makyaj koleksiyonunda sahip olunması gereken bir ürün oldugunu düşünmekteyim. Eger kontürlemeye meraklıysanız bir göz atın derim.
Sevgiler.

Advertisements
Standard

3 thoughts on “Anastasia Beverly Hills Contour Kit

  1. Aysegul Z says:

    Bu ürün markanın en çok satan ürünü ve merak ediyorum. “Dur bakalım İclal’in bloguna bakayım dedim” ve ta taaaam! İclal harikasın. Sevgiler ^^

    Liked by 1 person

  2. Pingback: The Best Cheek Definers | Iclal Erman

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s